הקמת נכסים דיגיטליים

  1. בית
  2. שירותים
  3. הקמת נכסים דיגיטליים

נכס דיגיטלי הוא אלמנט אינטרנטי כגון: אתר אינטרנט, דף נחיתה, דף אישי בפייסבוק, דף עסקי בפיסבוק, קבוצת פייסבוק, רשימת תפוצה, בלוג ופרופיל בלינקדאין, פורומים ועוד.

תחזוקת הנכסים והפיכתם לרלוונטיים ומעודכנים, גוזלת הרבה זמן יקר ויחד עם זאת מאוד משתלמת.

לא כל אחד צריך להחזיק או לנהל את כל הנכסים האלה במקביל. חשוב להחליט איזה מבין הנכסים הוא הכי רלוונטי לאופי העסק ועל מה כדאי לוותר.

איך לקדם את הנכס הדיגיטלי?

לדוגמא, אם יש לכם בלוג אבל אין לכם מספיק מסרים וחומר מעודכן, אז אולי כדאי לוותר על הבלוג. ההמלצה שלי, לא לוותר על בלוג בשום אופן. בתחום הרפואה בדרך כלל, יש הרבה נושאים שאפשר לכתוב עליהם. אם אין לכם זמן לכתוב תכנים ולעדכן את האתר באופן קבוע, ניתן להעזר בבעל מקצוע. בסופו של דבר גם אתם תגיעו למסקנה שבלוג משתלם.

יש להשקיע ולתחזק באופן שוטף את הנכס הפעיל וזאת על מנת שלקוחות יכנסו ויתרשמו מהתכנים, הסרטונים והתמונות וכך ירכשו אמון בבעל הנכס. גם מערכת גוגל מתרשמת מאתר שבנוי ומתוחזק היטב וכן מהתכנים המוצגים בו. אתר פעיל יזכה מגוגל לדירוג גבוה וכך יגדל הסיכוי להופיע במקומות הראשונים כתוצאה מחיפוש.

מבין שלל הנכסים הדיגיטליים, החשוב ביותר הוא הקמת אתר אינטרנט איכותי שיכלול תיאור נרחב של ההתמחות הרפואית שלכם שכוללת את השירותים הניתנים בקליניקה שלכם.

שימו לב, לפעמים אנו נוטים לחשוב  שאם יש לנו מיני סייט בפורטל, זה נכס דיגיטלי שלנו. אין כך הדבר.

רק אתר אינטרנטי הוא נכס שלכם!!!

חשוב מאוד לבנות אתר שיעמוד בדרישות מנוע החיפוש של גוגל כדי שיהווה בסיס טוב לקידום בהמשך ויופיע בתוצאות החיפוש כאשר לקוחות פוטנציאלים מחפשים פתרון רפואי מהסוג שאתם מספקים.

בניית אתר איכותי דורשת ידע מקצועי. 

פנו לבעל מקצוע שיבנה לכם אתר. בוני אתרים טובים יתאימו את האתר לרשת החיפוש.

לפרטים נוספים לגבי פניית אתרים, השאירו פרטים.

לקבלת יעוץ בנושא הקמת נכסים דיגיטליים,
השאר/השאירי פרטים ואחזור אליך בהקדם

    תפריט