פודקאסט רפואה זהו כלי שיווקי מצויין לרופאים

פודקאסט זו פלטפורמה שיווקית נוספת שיכולה מאוד להתאים לרופאים.
לפודקאסט בתחום הרפואה יש מספר יתרונות ברורים עבור מרפאה או עבור רופא בודד.

בניית המותג של הרופא

פודקאסט שהוכן עם מחשבה ואסטרטגיה, יכול לעזור לרופא לבנות עצמו כמותג שקשור במומחיות, אמינות ומחויבות למטופלים. הוספת פודקאסט לאתר תעלה את הנראות שלו, את ההתקדמות האורגנית שלו ותעזור למטופלים למצוא את הרופא ביתר קלות. פודקאסט זה עוד פעילות שיווקית מתקדמת שיכולה לבוא לצד קידום אתרים לרופאים בגוגל באופן אורגני או בקמפיין בגוגל אדס.

בניית סמכות ואמון

פודקאסטים יכולים לספק פלטפורמה לרופאים בה הם חולקים את הידע, המומחיות והנסיון שלהם עם קהל מאזינים רחב. מה שיכול להגדיל את החשיפה ולעזור לבסס אותם כמובילי דיעה ומומחים בתחום.
מטופל שמאזין או צופה ברופא, כשהוא מסביר לעומק על מצב רפואי מסויים, מפתח אמפתיה ורוכש אמון ברופא.
שיתוף של מידע בעל ערך ומדויק באמצעות פודקאסט יכול לתרום לבניית אמון עם הקהל. המאזינים עשויים לפתח תחושה של אמינות, מה שיכול להשפיע לטובה על המוניטין של הרופא.

רפואה מונעת

פודקאסטים מציעים דרך נגישה ונוחה לחנך את המטופלים בנושאי בריאות שונים. זה יכול להעשיר את הידע של המטופלים בנוגע לרפואה מונעת, כמו עריכת בדיקות תקופתיות, למטופלים בעלי מידע טוב יותר שהם יותר יוזמים לגבי בריאותם, מה שעלול להפחית פגישות מיותרות ולשפר את בריאות הציבור.
וגם שוב, להעלות את האמון של המאזינים ברופא הדובר.

נראות וטווח הגעה מוגברים

לפודקאסטים יש טווח גדול והם יכולים למשוך קהל מגוון. על ידי שיתוף תוכן רלוונטי, רופאים יכולים להגדיל את הנראות שלהם מעבר לקהילות המקומיות שלהם, ולמשוך מטופלים והזדמנויות מאזורים גיאוגרפיים שונים. פודקאסט יכול לשמש כסרטון וידאו שעוזר מאוד לקדם את האתר של הרופא.

ייעוד מחדש של תוכן

ניתן להקליט פודקאסט גם כקובץ שמע וגם כוידאו. את קובץ השמע ניתן להכניס בפלטפורמות שונות כגון ספוטיפיי, גוגל ועוד. את הוידאו ניתו להכניס כסרטון לאתר הרופא, לרשתות החברתיות וליוטיוב. זה גם מגדיל את טווח ההגעה של התוכן וגם מאפשר אסטרטגיות שיווק רב-ערוציות.

 

פודקאסט כפלטפורמה שיווקית מתקדמת לרופאים

 

לקבלת פרטים, אתם מוזמנים להתקשר או להשאיר פרטים.

ואם אהבתם את הכתבה, אתם מוזמנים לגלול למטה ולשתף בפייסבוק.

לקבלת יעוץ לגבי פודקאסט
השאר/השאירי פרטים ונחזור אליך בהקדם

    תפריט