בלוג

אתר אינטרנט לרופא

אתר אינטרנט לרופא

בעולם בו ניתן לקנות את מרבית הדברים באופן מקוון, גם שירותי הבריאות הופכים להיות יותר ויותר מוצרים מקוונים.

בימי הקורונה, אנשים רבים שלא היו מורגלים לצרוך שירותים מקוונים, מצאו עצמם מול האפשרות של קבלת טיפול או ייעוץ רפואי בזום או לא לקבל טיפול כלל. המצב והסגר שנכפה עלינו דחף גם אוכלוסיות מבוגרות ללמוד טכנולוגיות חדשות וכך לצרוך שירות רפואי דרך האינטרנט.

בזמן שישבנו בבית, ולא יכולנו או לא רצינו לגשת פיסית לרופא, רופאים רבים המשיכו לקבל חולים באונליין, לפחות למתן מענה ראשוני.

כאמור, כולם עברו שינוי טכנולוגי. כתוצאה מכך, כיום, הרבה יותר אנשים מסוגלים להתנהל דרך המחשב או הנייד. מה שמגדיל כמובן את הפוטנציאל לחיפוש רופאים ברשת.

לכן  גם אתם צריכים להיות גלויים במקום בו אנשים מחפשים רופאים – והיום זה אומר שאתם צריכים להיות מקוונים.

יש יתרון גדול מאוד לאתר אינטרנט לרופא. רופאים שהיה להם אתר בזמן הקורונה, ניתן היה למצוא אותם בקלות והם זכו ליותר פניות וביקורים מצד מטופלים.

לצערנו, ככל הנראה האפיזודה של הקורונה לא תהיה חד פעמית. לכן, בהינתן השינוי שחל פה והחשש למצבים דומים שיכולים להתרחש בעתיד, כל זה מדגיש את החשיבות שכל רופא שרוצה שימצאו אותו צריך לבנות אתר.

ישנן עוד כמה סיבות שבגללן כדאי לכם לבנות אתר משלכם.

חשיפה בעזרת אתרים של רופאים

ישראל היא מדינה קטנה עם הרבה רופאים טובים, מנוסים ומובילים בכל תחום. המידע עובר מפה לאוזן. למי ילכו רוב המטופלים? כנראה למנהלי מחלקות וסגני מנהלים שהם מאוד ותיקים בשוק הפרטי.

גם רופאים צעירים יותר מנהלים קליניקות משגשגות.

איך פורצים למודעות? על ידי נראות בגוגל.

על ידי בניית אתרים לרופאים והשקעה בשיווק.

האם אתם מוכרים בציבור? איך פורצים למודעות? אם אין לכם אתר, איך ישמעו עליכם? איך תצליחו להגדיל את הקליניקה?

כדי להופיע בדף הראשון בגוגל ולאפשר למטופלים לראות אותכם, אתם חייבים אתר. אם אינכם מקוונים, לא יוכלו למצוא אותכם.

האתר פתוח 24/7

בעזרת האתר ניתן ליצור אתכם קשר במהלך כל היום. אפשר לשלוח אליכם הודעה ואף להשאיר פרטים. כך למעשה אתם זמינים כל היום.

יחד עם זאת אתם שולטים בזמן שלכם. בעזרת האתר אינטרנט לרופא, ניתן לשאול שאלות, לקבל מענה, לחסוך טלפונים וביקורים מיותרים.

ניתן לראות  איפה ממוקמת המרפאה.

טובת המטופלים שלכם

בריאות המטופלים שלכם תלויה בכמה שהם משקיעים בטיפול שלהם, כמה הם סומכים עליכם והאם יש להם גישה לכלים ולמידע שהם צריכים. כך נוכחות חזקה שלכם ברשת יכולה לעזור להם להשיג את הדברים האלה.

במיוחד עבור רופא עצמאי, הנוכחות המקוונת (אתר וגם דף פייסבוק) יכולה להעצים את המטופלים. שיתוף מידע רפואי דרך פוסטים בבלוג, או פוסטים בדף עסקי מוסיפים מידע זמין וסמכותי. מידע זה מאפשר לאנשים לקבל החלטות מושכלות יותר בנושאי בריאותם ויכול לעודד דיאלוג רב יותר בינכם לבין המטופלים, מה שמעודד נאמנות.

תכנון מוקדם של אתר אינטרנט לרופא

לבניית אתר לרופא יש מספר מטרות. אחת מהן היא קידום אתרים לרופאים.  לכן כשמחליטים להשקיע ולבנות אתר חדש, כדאי להבין מה המטרה שלכם בבנית אתר ולמה הוא הולך לשמש אתכם. לפי זה תוכלו לקחת החלטה באיזו פלטפורמה לבנות את האתר וכמה עמודים הוא יכיל. האם תצטרכו דף נחיתה בעתיד וכו.

לאתר חדש יש עלויות. בניית אתר איכותי לרופאים זו הוצאה לא קטנה כלל. אבל הגישה הנכונה היא להסתכל על בניית אתר כהשקעה. השקעה חד פעמית לכמה שנים טובות.

קיימות לא מעט חברות שעוסקות בבניית אתרים לרופאים ובקידום אתרים לרופאים. אני בטוחה שתמצאו אחת טובה שתתאים לכם ובמחיר הוגן.

מקווה שהשתכנעתם שגם אתם צריכים אתר, אז קדימה לעבודה ?

אם הגעתם עד כאן, אתם מוזמנים לצפות ב- 10 טיפים מועילים לקידום האתר.

השאירו פרטים ונחזור בהקדם.

ואם אהבתם את הכתבה, אתם מוזמנים לגלול למטה ולשתף בפייסבוק.

למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

    תפריט